KRISS USA KV10PFD30 VECTOR SDP ENHANCED G2 10MM AUTO 33+1 6.50" BLACK NITRIDE THREADED BARREL, FLAT DARK EARTH PICATINNY RAIL TOP & BOTTOM, MK5M MODULAR RAIL
Price:
SHADOW SS-5039  CR920X  9MM  ELT 3.41 10R BRNZ/BLK
KRISS USA KV45PFD30 VECTOR SDP ENHANCED G2 45 ACP 30+1 6.50" BLACK NITRIDE THREADED BARREL, FLAT DARK EARTH PICATINNY RAIL TOP & BOTTOM, MK5M MODULAR RAIL