SIG SAUER RM400SDI16BP M400 X-SERIES 5.56X45MM 30+1 16" BLACK FNC CHROME MOLY STEEL BARREL, BLACK ANODIZED ALUMINUM RECEIVER, 15" M-LOK HANDGUARD, SYNTHETIC MAGPUL SL-K STOCK, BLACK POLYMER GRIP
Price:
WINCHESTER REPEATING ARMS 512433392 SXP WATERFOWL HUNTER 12 GAUGE 28" 4+1 (2.75") 3" CHAMBER, WOODLAND CAMO, TRUGLO FIBER OPTIC SIGHT, INCLUDES 3 INVECTOR-PLUS CHOKES
SIG SAUER 365380RBTMS P365  MICRO-COMPACT 380 ACP 10+1 3.10" BLACK CARBON STEEL BARREL, RAINBOW TITANIUM OPTIC READY/SERRATED SLIDE, BLACK STEEL FRAME W/RAINBOW ACCENTS, BLACK POLYMER GRIPS