HI-POINT JXP10NTB JXP  10MM AUTO 10+1 4.50" BLACK STEEL BARREL, BLACK POWDER COATED YC9 STYLED/SERRATED STEEL SLIDE, BLACK POLYMER FRAME W/PICATINNY RAIL, BLACK TEXTURED POLYMER GRIP
Price:
225.00
HI-POINT 3095TS 3095TS CARBINE 30 SUPER CARRY 10+1 16.50" THREADED, BLACK, ALL WEATHER MOLDED GRIP/SKELETONIZED STOCK, ADJ. SIGHTS
HI-POINT JHP45G2 JHP GEN2 45 ACP 9+1 4.50" BLACK STEEL THREADED BARREL, BLACK POWDER COATED SERRATED STEEL SLIDE, BLACK POLYMER FRAME W/PICATINNY RAIL, BLACK POLYMER GRIP