RETAY USA GORTRPGBL24 GORDION TURKEY 12 GAUGE 24" BARREL 4+1 3", MOSSY OAK NEW BOTTOMLAND, FIXED PISTOL GRIP STOCK, FIBER OPTIC SIGHT
Price:
879.00
RETAY USA GOR20TRCBTL22 GORDION TURKEY 20 GAUGE 4+1 (2.75") 3" 22" DEEP BORE DRILLED BARREL, MOSSY OAK NEW BOTTOMLAND FINISH, SYNTHETIC STOCK, TRUGLO FIBER OPTIC FRONT SIGHT
WINCHESTER REPEATING ARMS 511305292 SX4  12 GAUGE 28" 4+1 3.5" OVERALL MOSSY OAK BOTTOMLAND INCLUDES 3 INVECTOR-PLUS CHOKES LEFT HAND